Стелаж металевий для зберігання самих різних речей. Полиці з МДФ витримують до 175 кг рівномірно розподіленого навантаження, що робить полку ідеальною для зберігання, наприклад, банок з консервами, а також в гаражі в якості місця для зберігання інструментів, запасних частин або інших аксесуарів. Може бути встановлений як книжкова шафа або верстак.
Параметри металевого стелажа:
- Колір стелажа: оцинкований, металік
- Розміри: 1500х700х300 мм
- Вантажопідйомність на полицю: 150 кг
- Загальна вантажопідйомність стелажа: 750 кг
- Кількість полиць: 5
- Регульовані полки
- Полиця: МДФ
- Товщина полиці: 4 мм
-
Товщина металу: 0,8 мм
-
Вага: 8,5 кг
- Кронштейн під полицю: 1
- Можливість розкласти, як книжкову шафу або верстак
- Ніжки: 4 штуки в чорному кольорі
- Стелаж кріпитися до стіни
- Інструкція по установці входить в комплект
| Бренд | Siker |
|---|---|
| Колір | Оцинкований |
| Вид | Стелажі |
| Тип | Етажерка |
| Матеріал | Метал |
| Загальне максимальне навантаження | 750 кг |
| Кількість полиць | 5 |
| Максимальне навантаження на полицю, кг | 150 |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал полиць | МДФ |
| Колір каркасу | Оцинкований |
| Товщина металу | 0,8 мм |
| Товщина МДФ | 4 мм |
| Вага, кг | 8,5 |
| Комплектація | Кріплення на стіну |
| Додаткові характеристики | Тип стелажа — розбірний |
| Розмір упаковки | 77х31х5,5 см |














Отзывы
Отзывов пока нет.