Комплект з 2 шт
Крісло Bonro Manager з сучасним дизайном ідеально підходить для будинку, офісу, обраних людьми, які проводять довгі часи за столом. Для людей, які хочуть мати чудовий стиль у своєму будинку, зручне крісло.
Виготовлений з високоякісної екошкіри та еластичної сітки, яка адаптується до спини.
Сидіння заповнене м'якою піною, стійкої до деформації.
Можливість вільного гойдання.
Блокування крісла в вертикальному положенні — для роботи.
Міцна, хромована основа з 5-ма прогумованими колесами.
Підлокітники виготовлені з міцного пластику.
Висота сидіння регулюється.
Інструкції та інструменти включені.
Максимальне навантаження — 120 кг.
Крісло для самостійної збірки.
Технічні характеристики:
Тип: Офісне крісло
Виробник: Bonro
Гарантія: 12 місяців
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал оббивки: тканина, сітка
Підлокітники: нерегульовані
Матеріал каркасу — хромований метал
Висота виробу в нижньому положенні: 106 см
Висота виробу у верхньому положенні: 114 см
Висота сидіння в нижньому положенні: 44 см
Висота сидіння у верхньому положенні: 52 см
Висота спинки: 62 см
Ширина спинки: 47 см
Ширина сидіння: 49 см
Глибина сидіння: 52 см
Висота підлокітників: 21 см
Довжина підлокітників: 34 см
| Тип | Крісла для персоналу |
|---|---|
| Стиль | Сучасні, Класичні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З підлокітниками, З колесиками, Зі спинкою |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота підлокітників | 21 см |
| Висота | 114 см |
| Вага, кг | 22 |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 49 х 52 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 62 х 47 см |
| Механізми | Газ-ліфт, Хитання |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 520 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 440 |
| Комплектація | Спинка Сидіння Газліфт Основа Колеса Кріпильний комплект Інструкція по збірці |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Додаткові характеристики | Сидіння заповнене м'якою піною |
| Розміри упаковки | 80х38х58 см |















Отзывы
Отзывов пока нет.