Стильний офісний стілець Bonro B-531 призначений для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути встановлено в будинку. Металева опора і хрестовина виготовляються з хромованої сталі, під сидінням встановлений механізм регулювання висоти посадки. Цільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті велюром.
Особливості:
- Спинка виготовлена з міцного пластику.
- Зручне велике сидіння з велюру
- Регулювання висоти сидіння
- Інструкція та інструменти входять в комплект
- Легке збирання
Технічні характеристики:
- Категорія товару: офісне крісло
- Матеріал: поліпропілен, велюр
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Амортизатор: газліфт
- Загальна висота: макс. 77 см, мін. 67 см
- Висота сидіння : мін. 35 см, макс. 45 см
- Глибина сидіння: 36 см
- Ширина сидіння: 47 см
| Тип | Крісла |
|---|---|
| Вид | Крутяться, Зручні, Ергономічні, Круглі, М'які, Пластикові, З металевим каркасом, З низькою спинкою, З хромованою металевою хрестовиною |
| Колір | Сірий |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З колесиками, Зі спинкою |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота | 77 см |
| Вага, кг | 6,5 |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 36 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 41 х 32 см |
| Механізми | Газ-ліфт |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 450 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 350 |
| Комплектація | Спинка; Сидіння; Газліфт; Основа; Колеса; Кріпильний комплект; Інструкція по збірці; |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Додаткові характеристики | Спинка виготовлена із міцного пластику; Зручне велике сидіння з велюра; Регулювання висоти сидіння; Інструкція та інструменти входять в комплект |
| Розміри упаковки | 70х39,7х43 см |














Отзывы
Отзывов пока нет.