Крісло офісне на колесах Bonro B-627
Стильне та зручне крісло офісне на колесах Bonro B-627 дозволить користувачам годинами знаходитись на робочому місці та відчувати себе у комфорті. Даний виріб пасує як крісло для офісу, крісло в кабінет чи крісло для навчання в кімнату підлітків.
Загадковий чорний чудово поєднується з різним дизайном інтер'єру, будь це класичний офіс, кабінет в стилі лофт чи модерн, крісло виглядатиме гармонійно. Без жодних вагань, модель B-627 дозволить знайти зручну позицію кожному з користувачів. Приємні на дотик матеріали сприяють позитивному досвіду від тактильного контакту. Крісло регулюється по висоті в діапазоні 10 сантиметрів, також змінюється кут нахилу спинки. Це дозволить налаштувати крісло для швидкого перепочинку та сконцентрованої роботи за столом.
Купити крісло офісне на колесах варто у зв'язку з його чудовим балансом між зручністю та компактністю. Крісло має сидіння майже в пів метра шириною, висота спинки сягає всієї довжини корпусу тіла, від попереку до плечей. Водночас підлокітники розміщені на оптимальній відстані по ширині, довжини елементу в 39,5 сантиметрів вистачає для комфортного розміщення рук та ліктів. Проте, це не перешкоджає швидко залишити та знову повернутись на робоче місце.
Для більшої мобільності дана модель Bonro має обертальний механізм та 5 коліс з каучуку. Цей вид гуми не залишає слідів та не псує підлогу в кабінеті, а доволі тихе пересування виробу по поверхні є додатковим аргументом, щоб обрати офісне крісло на колесах B-627. З ним користувачі не стануть тим колегою, що весь час «гуркотить» кріслом в кабінеті.
Детальніше з кріслом дозволять познайомитись чіткі технічні дані:
- Основа стільця: металева основа з каучуковими колесами;
- Механізм гойдання: Так;
- Максимальне навантаження: 120 кг.
Розміри:
- Висота виробу: мін. 99 см; макс.109 см;
- Ширина сидіння: 47 см;
- Глибина сидіння: 49 см;
- Висота сидіння в нижньому положенні: 43,3 см;
- Висота сидіння у верхньому положенні: 53,3 см;
- Висота спинки: 61см;
- Ширина спинки: 46,8 см;
- Довжина підлокітників: 39,5 см;
- Висота підлокітників: 27 см;
- Діаметр п'яти захватів: 30 см;
- Діаметр колеса: 5 см.
| Тип | Крісла |
|---|---|
| Стиль | Класичні |
| Вид | Крутяться, Зручні, Ергономічні, М'які, З високою спинкою, З хромованою металевою хрестовиною |
| Колір | Чорний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З підлокітниками, З колесиками, Зі спинкою, Підголівник |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота підлокітників | 27 см |
| Висота | 99 — 109 см |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 49 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 61 х 46,8 см |
| Механізми | Газ-ліфт |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 533 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 433 |
| Комплектація | Спинка; Сидіння; Газліфт; Основа; Колеса; Кріпильний комплект; Інструкція по збірці |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Додаткові характеристики | Функція TILT дозволяє розкачувати і трохи нахиляти крісло, що дозволить розслабитися |






Отзывы
Отзывов пока нет.