Офісне крісло B-532 виготовлений з високоякісної екошкіри. Пластикові колеса не подряпають поверхню і полегшать переміщення крісла. Завдяки пневматичному приводу сидіння плавно регулюється по висоті. Одним з найважливіших переваг стільця є міцний і довговічний каркас з металу.
Основні переваги :
— м'яке і зручне сидіння
— регульована висота стільця
— стійкий до пошкоджень
— ідеальні розмірні пропорції
Технічні дані:
- Тип: офісне крісло
- Виробник: Bonro
- Гарантія: 12 місяців
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріал сидіння: екошкіра
- Висота крісла: 73 — 83 см.
- Висота сидіння: 40-50 см
- Ширина сидіння: 42 см
- Глибина сидіння: 39 см
- Висота спинки: 33 см
- Ширина спинки: 42 см
- Відстань між ніжками: 55 см
| Тип | Крісла |
|---|---|
| Стиль | Сучасні |
| Вид | Крутяться, Зручні, Ергономічні, Круглі, М'які, Пластикові, З металевим каркасом, З низькою спинкою, З хромованою металевою хрестовиною |
| Колір | Чорний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З колесиками, Зі спинкою |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота | 83 см |
| Вага, кг | 6 |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 42 х 39 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 33 x 42 см |
| Механізми | Газ-ліфт |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 500 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 400 |
| Комплектація | Спинка Сидіння Газліфт Основа Колеса Кріпильний комплект Інструкція по збірці |
| Максимальне навантаження | 120 кг |













Отзывы
Отзывов пока нет.