Кожна річ на своєму місці з металевим стелажем SIKER BG30P
Організувати місце для роботи та творчості, навести лад у кімнаті чи легко віднайти необхідну річ тепер простіше. Стелаж металевий Siker BG30P люб'язно виконує поставлені завдання. Даний виріб не має кордонів у використанні. Простий та водночас стильний дизайн дозволяє йому вписуватись в більшість інтер'єрів. Встановіть стелаж металевий на кухню і ваші спеції завжди будуть на місці. Перенесіть металевий стелаж у спальню і знайдеться простір для одягу, більше не доведеться залишати речі на стільцях. Стелаж з полицями створює місткий і компактний простір для будь-яких потреб. Вологостійкий матеріал полиць згодиться як стелаж металевий для квітів, а міцна конструкція дозволить без вагань встановити стелаж в гараж чи майстерню. Відтепер кожен інструмент отримає персональне місце.
Дана модель зручно розташовується в кутку кімнати чи по центру під стіною завдяки розмірам:
- Висота: 150 см;
- Ширина: 75 см;
- Глибина: 30 см.
Характеристики:
- Металеві дошки: 4 шт;
- Поверхня: оцинкована;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Максимальне навантаження на одну полицю: 30 кг.
4 практичних полиць сприяють легкому розподілу відділів за призначенням, що дає можливість одночасно використовувати металевий стелаж для книг, дитячої колекції іграшок, фоторамок, великих предметів і малих дрібничок.
Нерідко металевий стелаж використовують як відкриту шафу для паперів в офісі, навчальному закладі, як полиці для посуду у кав'ярні тощо.
Конструкція та поверхні не вибагливі у догляді. Легко очищуються від пилу і бруду навіть при щоденному використанні як стелаж для взуття.
Достатньо купити металевий стелаж з полицями, а місце та призначення неодмінно знайдеться.
| Бренд | Siker |
|---|---|
| Колір | Оцинкований |
| Вид | Універсальні |
| Тип | Стелажі |
| Матеріал | Метал |
| Загальне максимальне навантаження | 120 кг |
| Кількість полиць | 4 |
| Максимальне навантаження на полицю, кг | 30 |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал полиць | Метал |
| Колір каркасу | Оцинкований |
| Вага, кг | 5,5 |
| Додаткові характеристики | Тип стелажу – розбірний |
| Розмір упаковки | 77,5x32x3,5 см |















Отзывы
Отзывов пока нет.