Офісне крісло Bonro B-619 синього кольору – оптимальний варіант для тих, хто постійно працює за комп’ютером. Забудьте про біль в спині та відчуття дискомфорту в попереку. В основі конструкції знаходиться метал, тому ви зможете користуватися даним виробом протягом багатьох років.
Серед інших переваг товару можна виділити:
- можливість регулювання висоти, що дозволяє сидіти на кріслі людям будь-якого віку та зросту;
- п’ять коліщат, розподілених рівномірно в нижній частині крісла – вони дадуть змогу вільно переміщувати конструкцію по кімнаті, не підіймаючи її;
- вентильована спинка, яка стабілізує температуру в особливо гарячі дні влітку.
Підлокітники можна демонтувати, якщо вони заважатимуть зручній роботі. Конструкція розрахована на максимальне навантаження в 120 кг. Обслуговування виробу не потребує особливих засобів.
Параметри:
- Колір оббивки: синій;
- Вентильована спинка: так;
- Плавне регулювання висоти: так;
- Основа стільця: хромована основа з каучуковими колесами;
- Глибина меблів: 50 см;
- Ширина меблів: 50 см;
- Висота меблів: 110 см;
- Ширина сидіння: 50 см;
- Глибина сидіння: 50 см;
- Максимальна висота сидіння: 52 см;
- Мінімальна висота сидіння: 42 см;
- Висота спинки: 42 см;
- Ширина спинки: 43 см;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
| Тип | Крісла для персоналу |
|---|---|
| Стиль | Сучасні, Класичні |
| Колір | Синій |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З підлокітниками, З колесиками, Зі спинкою |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота | 110 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 50 см |
| Вага, кг | 7 |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 50 х 50 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 42 х 43 см |
| Механізми | Газ-ліфт, Хитання |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 520 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 420 |
| Комплектація | Спинка Сидіння Газліфт Основа Колеса Кріпильний комплект Інструкція зі складання |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Додаткові характеристики | Основа стільця: хромована основа з каучуковими колесами; |
| Розміри упаковки | 59х59х26 см |















Отзывы
Отзывов пока нет.