Продуктові лінійки компанії Bonro будуть цікаві для облаштування домашнього робочого місця, як дорослого, так і дитини.
Продуманий дизайн виробу, форма крісла і ергономічна спинка з підголівником — це рішення, завдяки яким ви зберігаєте правильну поставу під час роботи перед комп'ютером. Більш того, стілець прилягає до тіла користувача, запобігаючи деформації, спотворення чи інших захворювань хребта і крижово-поперекового відділів.
Матеріал спинки і сидіння — м'яка і ніжна екологічна шкіра плюс вентильовану тканину, яка дає можливість вашій спині «дихати» весь час, забезпечуючи потік повітря навіть протягом довгих годин, проведених на стільці.
- Висота спинки з середини: 71.0 см
- Глибина сидіння: 48,0 см
- Ширина сидіння: 50,0 см
- Ширина спинки: 51,0 см
- Довжина підлокітника: 40,0 см
- Ширина підлокітника: 5,5 см
- Макс. висота від землі до спини: 123,0 см
- Мін. висота від землі до спини: 112,0 см
- Макс. Висота сидіння: 45,0 см
- Мін. Висота сидіння: 35,0 см
- Ширина крісла з підлокітниками: 62,0 см
- Ширина крісла між підлокітниками: 48.0 см
- Максимальне навантаження: 120 кг
| Тип | Крісла |
|---|---|
| Стиль | Сучасні, Класичні |
| Вид | Крутяться, Зручні, Ергономічні, Круглі, М'які, Пластикові, З металевим каркасом, З високою спинкою, З хромованою металевою хрестовиною |
| Колір | Чорний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З колесиками, Зі спинкою, Підголівник |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота | 123 см |
| Вага, кг | 8,1 |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 50 х 48 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 71 х 51 см |
| Механізми | Газ-ліфт |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 450 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 350 |
| Комплектація | Спинка Сидіння Газліфт Основа Колеса Кріпильний комплект Інструкція по збірці |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Додаткові характеристики | Спинка покрита повітряною сіткою; Регульований підголовник; Інструкції та інструменти включені; Крісло для самостійного збирання; |
| Розміри упаковки | 53х25х51 см |












Отзывы
Отзывов пока нет.