Стильний офісний стілець B-531 призначений для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути встановлено в будинку. Металева опора і хрестовина виготовляються з хромованої сталі, під сидінням встановлений механізм регулювання висоти посадки. Цільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті якісною екошкірою.
Особливості:
- Зручне велике сидіння з екошкіри;
- Регулювання висоти сидіння;
- Інструкція та інструменти входять в комплект;
- Легке збирання.
Технічні характеристики:
- Категорія товару: офісне крісло;
- Матеріал: поліпропілен, екошкіра;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Амортизатор: газліфт;
- Загальна висота: макс. 77 см, мін. 67 см;
- Висота сидіння: мін. 35 см, макс. 45 см;
- Глибина сидіння: 36 см;
- Ширина сидіння: 47 см;
- Вага: 6,5 кг;
| Тип | Крісла для персоналу |
|---|---|
| Стиль | Сучасні |
| Вид | Крутяться, Зручні, Ергономічні, Круглі, М'які, Пластикові, З металевим каркасом, З низькою спинкою, З хромованою металевою хрестовиною |
| Колір | Чорний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З колесиками, Зі спинкою |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Висота | 77 см |
| Вага, кг | 6,5 |
| Розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 36 см |
| Розміри спинки (ВхШ) | 32 x 41 см |
| Механізми | Газ-ліфт, Хитання |
| Висота сидіння в верхньому положенні, мм | 450 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 350 |
| Комплектація | Спинка Сидіння Газліфт Основа Колеса Кріпильний комплект Інструкція по збірці |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Додаткові характеристики | Спинка виготовлена з міцного пластику; Зручне велике сидіння з екошкіри; Регулювання висоти сидіння; Амортизатор: газліфт; Легке збирання. |















Отзывы
Отзывов пока нет.